rpg.tryhard.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Zeus
Vizitator

Lider Hitman Empty Lider Hitman

Sam Iun 15, 2019 7:56 pm
Nume:Ionut
Prenume:Aurel
Vârsta: 17
Câteva cuvinte despre tine:Sunt un baiat respectos si cuminte
Nickname pe server: Zeus
Numarul de ore jucate(minim 3): 2
Ce alte jocuri mai joci înafara de SA:MP?: CS:GO, Minecraft, FiveM
De ce ai ales sa joci pe acest server?:Pentru ca este un server mirobolant
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Am trecut 2 saptamani, am parasito doarece sa dar wipe
In ce factiune ai petrcut cel mai putin timp? Ce nu te-a atras?:Am petrecut Grove Street, nu ma atras ca eu nu sunt mafiot
De ce te consideri potrivit pentru functia de lider al factiune?:Pentru ca stiu regulament, si stiu sa ma comport ca lider
Ce lucruri te diferentiaza pe tine fata de ceilalti jucatori?:Nimic toti suntem egali
Ai fost vreodata sanctionat? Daca da, esti rugat sa ne prezinti in detaliat:Da, am fost sanctionat doarece am facut un pic de abuz
Ai citit regulamentul liderilor si regulamentul factiunii?:Da normal
Esti constient ca nu ai voie sa stresezi un admin pentru a te trage la teste? Ce risti daca faci asta?:Daca fac asa ceva risc sa nu ma traga la teste
Esti constient de faptul ca iesirea înainte de 60 de zile va rezulta 100 Faction Punish?:da sunt considerat
In ce factiune doresti sa intri?Doresc sa intru in factiunea Hitman doarece imi place sa stau cu arma.
avatar
ERARPGgG
Mesaje : 1
Data de înscriere : 15/06/2019

Lider Hitman Empty Re: Lider Hitman

Sam Iun 15, 2019 8:05 pm
Acceptat Pentru teste!
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum