rpg.tryhard.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Olti
Mesaje : 1
Data de înscriere : 10/06/2019

Lider Los Santos Police Department! Empty Lider Los Santos Police Department!

Lun Iun 10, 2019 8:24 pm
Nume:Nicu.
Prenume:Nicola.
Vârsta:15.
Câteva cuvinte despre tine:Sunt un baiat istet, imi place aventura, sunt pasionat de sex si imi place sa ma distrez.
Nickname pe server: Olti.
Numarul de ore jucate(minim 3): 3.
Ce alte jocuri mai joci înafara de SA:MP?: CS:GO.
De ce ai ales sa joci pe acest server?:Deoarece are un staff capabil.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am avut factiune anterioara.
In ce factiune ai petrcut cel mai putin timp? Ce nu te-a atras?:Nu am avut factiune anterioara.
De ce te consideri potrivit pentru functia de lider al factiune?:Deoarece am toate calitatile necesare acesteia!
Ce lucruri te diferentiaza pe tine fata de ceilalti jucatori?:Nimic.
Ai fost vreodata sanctionat? Daca da, esti rugat sa ne prezinti in detaliat:Nu, nu am fost sanctionat.
Ai citit regulamentul liderilor si regulamentul factiunii?: Da.
Esti constient ca nu ai voie sa stresezi un admin pentru a te trage la teste? Ce risti daca faci asta?: Sa pierd functia.
Esti constient de faptul ca iesirea înainte de 60 de zile va rezulta 100 Faction Punish?: Da.
In ce factiune doresti sa intri?: Los Santos Police Department!
Faster
Faster
Admin
Mesaje : 24
Data de înscriere : 25/05/2019
Varsta : 19
https://rpg-tryhard.forumgratuit.ro

Lider Los Santos Police Department! Empty Re: Lider Los Santos Police Department!

Lun Iun 10, 2019 8:26 pm
”sunt pasionat de sex” hai ca da Smile). Asteptam raspunsul lui Marian dar nu cred ca vei fi aceptat deoarece eu am fost acceptat pentru lider lspd
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum