rpg.tryhard.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
IusTiNN
Vizitator

Aplicatie Lider The Ballas Empty Aplicatie Lider The Ballas

Dum Iun 16, 2019 3:25 pm
Nume:Sima
Prenume:Iustin
Vârsta:14 ani.
Câteva cuvinte despre tine:Sportiv,inteligent,bun si ajutator.
Nickname pe server: IusTiNNeL
Numarul de ore jucate(minim 3): 16.35 ore jucate.
Ce alte jocuri mai joci înafara de SA:MP?: Ma mai joc si GTA San Andreas(original) si Ultimate Costum Night.
De ce ai ales sa joci pe acest server?:Am ales acest server pentru ca oamenii de aici sunt pasnici,desii uneori atmosfera devine incinsa.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Am petrecu cel mai mult timp in factiunea Hitman Agency si am parasit aceasta factiune pentru ca deja era terminata,a devenit fara lider.
In ce factiune ai petrcut cel mai putin timp? Ce nu te-a atras?:Am petrecut cel mai putin timp in factiunea Los Santos Police Departament.Nu m-a atras factiunea aceasta pentru ca nu era mai deloc actiune si liderul nu lua pozitia in serios.
De ce te consideri potrivit pentru functia de lider al factiune?:Ma consider potrivit pentru aceasta functie de lider pentru ca ma pricep la trasul cu arme,chiar daca cateodata ratez.
Ce lucruri te diferentiaza pe tine fata de ceilalti jucatori?:Nu ma diferentiaza nimic fata de ceilalti jucatori,doar atentia mai mare a politistilor sa vina pe mine pentru ca stie ca arme la mine.
Ai fost vreodata sanctionat? Daca da, esti rugat sa ne prezinti in detaliat:Nu am fost sanctionat niciodata.
Ai citit regulamentul liderilor si regulamentul factiunii?: Da,am citit cele doua regulamente.
Esti constient ca nu ai voie sa stresezi un admin pentru a te trage la teste? Ce risti daca faci asta?:Da,sunt constient ca nu am voie sa fac acest lucru.Voi fi respins la cererea de lider pentru factiunea xx(acea factiune).
Esti constient de faptul ca iesirea înainte de 60 de zile va rezulta 100 Faction Punish?:Da,sunt constient si pot ramane si mai multe zile lider.
In ce factiune doresti sa intri?:Doresc sa intru in factiunea The Ballas ca lider.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum